DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Mezikrajové utkání žáků a žákyň Jihlava 2018

V neděli 17. 6. se sjeli do Jihlavy nejlepší závodníci krajů, aby porovnali své síly. Naše výprava se skládala z 9 děvčat a 9 chlapců. Velké ambice jsme si nedělali, což potvrdily i celkové výsledky.  Pokud na disciplíně byli dva závodníci, bodoval za kraj lepší z nich a to

1 místo 15 bodů poslední místo 1 bod. Účastnilo se 14 krajů a soutěžilo se v 9 disciplínách + štafety. Přestože řada závodníků si udělala své osobní maximum, dosáhli jsme pouze jednou na umístění do první desítky v kouli dívek – 6. místo. Jinak nám patřila umístění od 10 do 15 místa. Bohužel se ukazuje dlouhodobý problém našeho kraje s nedostatkem závodníků a závodnic v žákovských kategoriích schopných obstát v celostátní konkurenci. Žákyně získaly 35 bodů a žáci 30 bodů.  Před námi se umístil Královehradecký kraj s 44,5 body žaček a 49,5 body žáků. Přesto musím poděkovat všem, kteří důstojně reprezentovali náš kraj, trenérům, kteří výpravu doprovázeli a samozřejmě i trenérům, kteří často ve svém volném čase závodníky připravují.

19. 6. 2018                                                                                    ved, trenér SCM  KK

V Ostrově                                                                                         Eva Zekuciová

Nový Hodnotný výkon Anny Korbové na krajském mistrovství Karlovarského a Plzeňského kraje v Domažlicích 26. 5. 2018

Srdečně gratulujeme A, Korbově a jejímu trenérovi z Triatletu Karlovy Vary k hodnotnému času na 400m, kdy splnila limit B na ME U 18. Doufáme, že se jí v nejbližší době podaří tento čas potvrdit, případně ještě vylepšit a bude reprezentovat ČR na vrcholné soutěži. K tomu jí přejeme hodně zdraví a dobré podmínky.

Na stejné trati se dařilo dorostenci Stanislavu Sztrapkovi z SKP Union Cheb,  který časem 51,32 splnil B limit do SCM, i on musí tento čas ještě  potvrdit.

Eva Zekuciová

Podrobné informace k nominaci U18:

file:///C:/Users/ezek/Downloads/nominacni-kriteria-cas-me-u18-2018-gyor.pdf

blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TRiATLET Karlovy Vary zažil v Dolní Dobrouči historický výsledek

Titul mistrně republiky a tedy vítězství v kategorii mladších žákyň si z Dolní Dobrouče, mistrovství České republiky v krosu, odvezla Eliška Kučerová. Vítězství získala s velkou převahou a náskokem 19 vteřin. Druhou medaili vybojoval Honza Kotraba, donedávna ještě běžec na lyžích, ten na trati 3km doběhl na 3. místě.
Úspěch mezi mladšími žákyněmi potrhly ještě na 8. resp. 9. místě Veronika Šalátová a Veronika Zrůstová.